מה זה אנגולר?

מסגרת היא לא רק מסגרת, אלא פלטפורמה המאפשרת למפתחים לפתח יישומים לאינטרנט, התקנים ניידים ושולחניים. למסגרות כמו אנגולר יש יתרון ברור במתן מבנה סטנדרטי למפתחים לעבוד איתם.

Angular v2 פותחה על ידי מפתחי Google

כדי להפחית את משקל הקוד המיותר ולהבטיח יישומים קלים ומהירים יותר כתוצאה מכך בשנת 2012. חלק מהקרדיט מגיע לשימוש במסגרות כמו Angular, מה שמקל על הבנייה. אפליקציות חזקות. בואו נחשוב יותר על Angular, מסגרת קוד פתוח לפיתוח חזיתי המאפשרת יצירת יישומים חד צדדיים מתוחכמים, יעילים ומורכבים.

Angular

היא מסגרת חזיתית המשמשת לפיתוח יישומים חד צדדיים. הוא יוצר יישומי אינטרנט עשירים ומציע למפתחיו ליצור יישומים אינטראקטיביים בצד הלקוח. Angular JS פותחה על ידי Google ויש לה רכיבים וכלים לצמצם את הזמן הנדרש לפיתוח אפליקציות.

Angular 1 (נקראת גם AngularJS) היא מסגרת קוד פתוח של JavaScript. Angular 4 היא מסגרת ליישומי אינטרנט ליצירת יישומי JavaScript. Angular 5 היא מסגרת קוד פתוח ליישומי אינטרנט המבוססים על TypeScript.

Angular 1

המכונה גם AngularJS, מיועד לאפליקציות אינטרנט חד צדדיות ונמצא בבעלות גוגל. Google שומרת על Angular במטרה העיקרית שלה לפתח יישומים חד צדדיים. AngularJS מאפשר למפתחים להשתמש בשפת תבנית HTML כדי להרחיב את תחביר ה- HTML ליצירת רכיבי יישום שונים.

AngularJS היא מסגרת קוד פתוח של קוד פתוח ליצירת יישומי אינטרנט חד צדדיים שפותחו על ידי Google בשנת 2002. זוהי מסגרת אינטרנט המשמשת לבניית התהליך של יישומי אינטרנט בדף אחד (SPA). Angular JS פותחה על ידי Google ומהווה מסגרת JavaScript מודרנית.

גוגל פיתחה והוציאה את AngularJS 2010 כמסגרת קוד פתוח מבוססת JavaScript ליישומי אינטרנט. כדי להתקדם ולפתור את הבעיות עם AngularJS, גוגל הציגה את Angular, מסגרת JavaScript פתוחה. Angular היא גרסה חדשה לגמרי של AngularJS שעובדת עם פרדיגמה אחרת.

עבור frontend משמש Angular

כלומר הערימה מורכבת ממסד נתונים של MongoDB, מסגרת שרת יישומי אינטרנט של Express.js, שרת Angular Node.js וסביבת Runtime. כאשר אתה רואה AngularJS, הוא מתייחס לעולם פיתוח האינטרנט, בעוד Angular JS a מתייחס לגרסאות מאוחרות יותר של Angular המבוססות על TypeScript כגון Angular 2 ו- Angular 4. Angular ניצחה מבחינת גרסאות המסגרת: 1-11 (AngularJS), הגרסה המקורית של Angular, שמה את השם Angular.js.

Angular היא מסגרת המאפשרת לך ליצור אפליקציות תגובתיות חד צדדיות. עם קבוצה של כלי מפתחים שיעזרו לך לפתח, לבנות, לבדוק ולעדכן את הקוד שלך, כשאתה בונה יישום עם Angular אתה יכול להשתמש בפלטפורמה כדי לשנות את הפרוייקט מפרוייקט מפתח יחיד ליישומים ברמת הארגון. הגרסה Angular 2 (AngularJS) מבוססת על תפיסת הרכיבים ומאפשרת יצירת שיעורי JavaScript.

ה- Angular CLI משמש ליצירת פרויקטי זווית

וממשק שורת הפקודה הוא הכלי לאתחול, פיתוח ותחזוקה של יישומי זווית. Angular היא מסגרת עם תת מערכת הזרקת תלות מובנית שהיא בעלת ערך עבור מפתחים לבנות יישומים בקלות. בשל תכונות אלה, המפתחים מאמינים כי אנגולר היא המסגרת החזקה ביותר המבוססת על JavaScript שניתן להשתמש בה לפיתוח בסיסי של אפליקציות אינטרנט. (עוד על לימודי אנגולר)

במאמר זה בואו ללמוד כיצד פועלת Angular Framework וכיצד אנו יכולים להשתמש בה ליצירת אפליקציות אינטרנט משלנו

המסגרת הפופולרית והנפוצה ביותר בצד הלקוח הנקראת Angular היא מבוא למפתחים חדשים בעלי ניסיון מועט במסגרות JS ורוצים ללמוד את היסודות העומדים מאחוריה ולהבין את ההבדלים ב- AngularJS.

כעת

לאחר שכיסינו את AngularJS 1.x המקורי והשוונו אותו למסגרות JavaScript אחרות, אנו רוצים לבחון את היתרונות והחסרונות העיקריים של סביבת הזווית החדשה. בשנים האחרונות נוצרו מסגרות כמו Vue ו- Angular כדי להקל על מפתחי החיים. מסגרת Angular משמשת מגוון חברות שתמיד מחפשות את מפתח הזוויות הטוב ביותר.

אם אתה רוצה להשתמש ב- Angular

יש לך אתר או יישום אינטרנט ביד שהוא מורכב וצריך להיות דינאמי. Angular היא מסגרת אינטרנטית המועדפת על פני כלי חזית חזקים המספקים רכיבים המסייעים לאנשים לכתוב קוד פשוט, קריא וניתן לתחזוקה. ה- Angular Framework אינו מבקש ממפתחים לפצל את האפליקציה לרכיבי MVC שונים וליצור את הקוד המאחד אותם.

פירוש הדבר שאם הפלטפורמה שלך תתבסס על הגירסה המקורית שלה, יהיה עליך לעצב מחדש את מה שכבר יש לך כדי להפוך אותו תואם למסגרת הזווית החדשה.

עכשיו שאתה מבין איך יישום חד צדדי יכול לפתור את הבעיה של TWA, תן לנו להבין את החסרונות של AngularJS ואת ההבדלים בינה לבין מכשיר נגד זווית.

(הידועה גם בשם Angular 2

Angular v2 או כל אחד מהאמור לעיל) [4] [5] היא מסגרת מבוססת TypeScript ליישומי אינטרנט בחינם וקוד פתוח, המנוהלת על ידי צוות Angular ב- Google וב- קהילת אנשים ועסקים. אנגולר נתמכת על ידי Google ויש לה היסטוריה שאפשר לעקוב אחריה בשנת 2009, כאשר מיסקו האברי ואדם אברון, מהנדסי Google פיתחו והוציאו מסגרת בשם AngularJS בשנת 2010. הגרסה הראשונה של AngularJS הניחה את הבסיס ליישום החזית של היום התפתחות.

כדי להמחיש זאת, הצוות הצהיר על מונח נפרד שישמש את המסגרת: AngularJS מתייחס לגרסה 1.x ו- Angular JS לגרסה 2. Angular משתמשת ב- RxJS (ספריית הרחבה תגובתית ל- JavaScript) כדי ליישם את ה- observable דפוס להתמודדות עם עומס נתונים, שיישומי אינטרנט מודרניים עושים הרבה יותר מהר מאשר יישומים ישנים יותר שנעצרו במקומות שונים, מה שמקשה על חווית המשתמש. בזמן תהליך הפיתוח, לא היה מהדר (מהדר AOT) ליישומי זווית לתרגום HTML, ES6, TypeScript ו- JavaScript.

יצירת קשר מהירה